Basın AçıklamalarıTransfer Haberleri

Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le sözleşme imzaladık.

İç transfer çalışmaları sürdüren Erzurumspor’umuz, sözleşmeleri sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le yeniden sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkanımız Sayın Ahmet Dal, Erzurumspor Tesislerimizde bir araya geldiği oyuncularımızla 2 yıllık resmi sözleşmeyi imzalayarak başarı dileklerinde bulundu.

Kulüp Başkanımız Sayın Ahmet Dal, her iki oyuncumuzla anlaştığımız için mutluyuz. Takım kaptanlarımızdan biri olan Mustafa Akbaş’la üçüncü yılımız. Kendisi de Erzurum’u, Erzurumspor’u evi gibi görüyor ve burayı çok sevdiğini biliyorum. Bizde kendisini seviyoruz. Yeniden anlaştığımız için mutluyuz.

Kulüp Başkanımız Ahmet Dal, Sefa Akgün elimizde büyüdü diyebilirim. 18 yaşından beri kulübümüzün oyuncusu ve bizim için kıymetli. Sefa’dan beklentimizin yüksek olduğunu buradan bir kez daha ifade ediyorum. Kendisine de söyledim ve oda bunun fazlasıyla bilicinde.

Her iki futbolcumuza da şanlı formamız altında başarılar diliyorum. Sağlıklı, kazasız, belasız ve sakatsızlık bir sezon geçirmelerini diliyorum. Hem kulübümüze hem de oyuncu arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum.