Basın AçıklamalarıMaç Haberleri

Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu’nun maç sonu açıklamaları |

Açıkçası maça iyi başlayamadık. İlk yarı istediğimiz oyunu sergileyemedik. Top bizde olmasına rağmen istediklerimizi yapamadık. Ancak ikinci yarı golleri bularak kazandık.

Kazanmak bizim için çok önemliydi. Bizim temel hedefimiz iyi futbol bunu her zaman belirtiyorum ancak ligin boyu kısaldı artık alınan 3 puanlar daha değerli dolayısıyla bazen oyuna bakmadan kazanmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Nitekim kazandık mutluyuz.

Önümüzde çok kritik bir Göztepe maçı var. 40 puana ulaştık. Toplamda 6 final maçımız var. Elimizden geleni yapıp Playoff potasına girmeye çalışacağız.

Giresunspor’a da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sevdiğim bir şehir ve camia inşallah en kısa sürede toparlanırlar.

Her zaman belirtiyorum. Oyuncularımız müthiş performans gösteriyor. Hepsini kutluyorum. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyorum.

Yine stadyum çalışanlarımıza ayrı bir parantez açmak istiyorum. Çok güzel zeminimiz var. Ellerine sağlık hepsine teşekkür ediyorum. Kışın en zorlu şartlarında bile zeminimizi çok iyi hazırladılar. Kocaman bir övgüyü hak ediyorlar.