Basın AçıklamalarıMaç Haberleri

Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu’nun maç sonu açıklamaları |

Hakem konusundan başlamak istiyorum.

Maçta özellikle iki pozisyon var rakibin ikinci sarı karttan atılması ve penaltı pozisyonunu orta hakem görmemesine rağmen iyi maç yönettiğini düşünüyorum.

Bu iki pozisyonu maçın hakemleri kaçırabilir ancak VAR’dan nasıl dönmez akıl alır gibi değil.

Tüm bunlara rağmen maçın hakemlerini kutluyorum. İyi niyetliydiler ancak VAR hakemleri için aynısını söyleyemeyeceğim.

Maça gelecek olursak, ilk yarı iyi bir görüntü vermedik.

Rakibimizde çok fazla gelmedi ama biz takım olarak ilk yarı kötü bir görüntü sergiledik. Buna rağmen iki net gol pozisyonumuz var değerlendiremedik.

Oyunun ikinci yarısı tam tersi bir görüntü oldu. Oyuncularım inanılmaz mücadele ettiler ve ikinci yarı çok iyi futbol oynadığımızı düşünüyorum.

Maçın genelinde 4-5 net pozisyonumuz vardı. Ancak bu kadar pozisyona girilebilirdi.

Sonuç olarak bulduğumuz golle en azından beraberliği sağladık. Özellikle ikinci yarı da gösterdikleri mücadele için oyuncularımı kutluyorum.

Eyüpspor maçına en iyi şekilde hazırlanacağız. Oyuncularıma güvenimiz tam ve zoru severler. Bu karşılaşmanın ikinci yarısında ki oyunu sergileyip inşallah kazanarak döneceğiz.

Bir parantez kaptanımıza açmak istiyorum.

İki gün önce annesini kaybetti bir kez daha başsağlığı diliyorum.

Dün geldi kampa katıldı ve bugün sahaya çıktı. Hem takıma olan aidiyet hemde şehri bu kadar kabullenmesi takdire şayan bir tutum. Gösterdiği bu duruş ve yaptığı bu büyük fedakarlık için kaptanımıza teşekkür ediyor, bir kez daha sabırlar diliyorum.