Basın AçıklamalarıMaç Haberleri

Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu’nun maç sonu açıklamaları |

Öncelikle oyuncularımı kutluyorum. Erzurumspor bugün iyi direndi gibi yorumlar gürüyorum kesinlikle katılmıyorum. Biz bugün galibiyeti kaçıran taraftık.

Oyunun iki yönününüde oynadık. Plânladığımız gibi oynadık. Pozisyonlarda bulduk değerlendiremedik. Kocaelispor büyük camia iyi de takımları var her anlamda zor bir deplasman olacağını biliyorduk. Kazanabilirdik fakat beraberlikle dönüyoruz oyuncularımı bir kez daha tebrik ediyorum.

Maçın hakemine art niyetli diyemeyeceğim ancak tecrübesiz olduklarını düşünüyorum.

Burada asıl problem VAR’daydı. Kesinlikle attığımız ilk golde ofsayt olduğunu düşünmüyorum. 6 dakika beklediler sonunda ofsaytı uydurdular.

İnanmıyorum yapay zeka falan diyorlar hikaye bir teknisyen istenilen noktadan çekiyor çizgiyi ona göre iptal ediyorlar. Yıllarca Erzurum şehriyle Erzurumspor’la problem yaşamış VAR hakemlerini bu maça vermelerine anlam veremiyorum. İki takımda süperlig düzeyinde maç oynadı. İki takımın mücadelesine bu şekilde müdahale edilmemeliydi.

Golümüzü iptal etmeseler bu maçı çok rahat kazanabileceğimizi düşünüyorum. Bu benim düşüncem farklı düşünenlerde olabilir.

İstanbul’dan, Bursa’dan, çevre illerden ve Kocaeli’nden maça gelen taraftarımıza teşekkür ediyorum. Çok güçlü bir şekilde desteklerini hissettiğimizi söyleyebilirim. Ayaklarına, yüreklerine sağlık diliyorum.