Basın AçıklamalarıMaç Haberleri

Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu’nun Açıklamaları |

Öncelikle Ankara’da yaşanan hain terör saldırısıyla başlamak istiyorum. Yapılan bu hain saldırıyı kınıyorum. Yaralanan vatandaşlarımıza ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Biz bugün sahaya Cumhuriyet formamızla çıktık. Ben bu formaya hem Cumhuriyet hem de Atatürk forması diyorum. Bakın bu formanın arkasında Mustafa Kemal Atatürk’ün sözü ve imzası bulunuyor. ‘’ Milli Sınırlar İçerisinde Vatan Bir Bütündür Parçalanmaz’’ bu hain saldırıyı yapanlara cevabımız budur.

Maça gelecek olursak, oyuncularımı tebrik ediyorum. Maçın başından sonuna kadar çok iyi mücadele ettiler. Geçen hafta şanssız bir golle maçı kaybettik ve ben o maçtan sonra şunları söyledim, aynı oyun anlayışımız aynı mücadelemiz devam edecek ve bu devam ettiği sürece Erzurumsporumuz bu ligi güzel bir noktada tamamlayacak.

Geçen hafta kaybettiğimiz maçın ardından basın toplantısında hakemin çok iyi bir maç yönettiğini ifade ettim. Ancak bugün maçın hakemi verdiği ve vermediği kararlarla bizim adımıza çok talihsiz bir maç yönetti.

Ben bir kez daha oyuncularıma göstermiş oldukları güzel oyun ve mücadele için teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzde bir Kocaelispor maçımız var hemen o maçın hazırlıklarına başlayacağız.

Bugün burada maçın başından sonuna kadar desteğini esirgemeyen Dadaşlara, Erzurumspor taraftarına teşekkür ediyorum.