Basın AçıklamalarıMaç Haberleri

Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu’nun Maç Sonu Açıklamaları |

Tüm takımı tebrik ediyorum. Maçı net bir skorla kazandığımız için mutluyum. Aslına bakacak olursak ligin ilk 4 haftası zorlu bir fikstürümüz vardı. Oynadığımız 4 rakibimiz ligin güçlü ekipleri olmasına rağmen kazanmaya yakın taraf bizdik. İçeride oynadığımız Manisa FK maçını bu karşılaşmadan daha iyi oynamıştık ancak şanssız bir şekilde kaybettik.

Oyuncularım oyunun iki yönünü iyi oynadı. Hem defansif hem de ofansif şekilde istediğimiz her şeyi sahaya yansıttılar. Altay bu ligde iyi oyuncuları olan, köklü bir camia. Maç kolay gibi görünse de bizim açımızdan zor bir maçtı ve kırılma anları olan bir karşılaşmaydı. Bir kez daha oyuncularımı güzel oyun ve galibiyetten dolayı kutluyorum.

Kulüp Başkanımız Sayın Ahmet Dal çok özverili ve büyük mesai harcıyor kendisine teşekkür ediyorum. Tüm ekibimle, oyuncu grubumuzla ve çalışan personelimize kadar hepimiz büyük emek veriyoruz.

En yüksek puanla iyi futbol oynayıp, iyi futbol izlettirip yensek de yenilsek de mücadele eden, sonuna kadar terinin son damlasına kadar savaşan bir takım istiyoruz. Devre arası inşallah transfer yasağı açılırsa ondan sonra süreci değerlendireceğiz. Biz oynadığımız bütün maçlarda gerçekten çok yeterli pozisyon sayısına girdik. Eren’in şanssızlığı vardı, vurduğu toplarda ya kaleciler iyi kurtarış yapıyordu ya da iyi vuruşlar gol olmadı. Ama bugün golle tanıştı ve o da üzerinden büyük bir yük attı. Eren çok önemli ve kaliteli bir oyuncu. Hem bu lig için hem de yukarıdaki lig için son derece özellikli bir oyuncu. Bugün 4 gol attık ama geçmişte oynadığımız 4 maçta da golle buluşabilecek sayıda pozisyona girmiştik.

Taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bir konuya da açıklık getirmek istiyorum. ‘’Biz buraya gelirken taraftarımız beni içeriye çağırmış buraya geldiğimiz için gidemedik özür diliyorum. İlgilerine ve desteklerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki karşılaşmada tribüne yanlarına gideceğim.