Kulüp haberleriMaç Haberleri

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KUTLU’NUN MANİSA FK MAÇ SONU AÇIKLAMALARI |

“Öncelikle mağlup olduğumuz için üzgünüm. Açıkçası oyunun ilk 15-20 dakikası oyuna giremedik. Ancak daha sonra oyunun kontrolünü elimize aldık.

60 Dakika pozisyon vermedik. Yediğimiz iki golün dışında rakibin çok fazla etkili pozisyonu olmadı. İkinci yarının tamamen hakimi biz olmamıza rağmen bulduğumuz fırsatları gole çeviremedik ve kaybettik.

Bu mağlubiyete üzülüyorum çünkü oyuncularım sonuna kadar mücadele ettiler. Evet bugün kazanamadık ama bu mücadelemiz devam ettiği sürece ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacağımızı söyleyebilirim.

Bazı oyuncularımız kampa geç katıldı bununda dezavantajını yaşıyoruz. Estrela, Batuhan gibi oyuncularımız henüz hazır değiller. Milli aradan sonra çok daha iyi olacağımızı söyleyebilirim.

Aylar sonra ilk defa taraftarımızın karşısına çıktık. Galibiyet hediye etmek istiyorduk olmadı. Buna rağmen maç sonu takımı tribüne çağırarak sahiplendiler çok teşekkür ediyorum. Maç kaybedebiliriz, kazanabiliriz lig uzun maraton ancak şunun sözünü verebilirim biz sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz ve formamızı ıslatacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bir kez daha taraftarımıza teşekkür ediyorum.”