Basın AçıklamalarıKulüp haberleri

Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu Açıklamalarda Bulundu |

Hilton Garden Inn otelinde basın mensupları ile bir araya gelen Teknik Direktörümüz Sayın Hakan Kutlu takımımızın gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Teknik Direktörümüz Sayın Hakan Kutlu; Öncelikle burada olmaktan sizlerle buluşmaktan ötürü oldukça mutluyum. Çok daha önce planlamıştık ancak yaşanan olaylardan ötürü bugün bir araya gelebildik. Tabi Erzurum şehri ve Erzurumspor camiası çok büyük bir camia dolayısıyla teklif geldiğinde hiç düşünmeden evet dedim. Daha önce 3 kez farklı zamanlarda temasımız olmuştu ama kısmet bu dönemeymiş.

Teknik Direktörümüz Sayın Hakan Kutlu; Tecrübeli bir takıma sahibiz. Futbolcularıma çok güveniyorum. Oynadığımız iki maçta oyun ve mücadele anlamında istediklerimi sahaya yansıttılar. Erzurumspor çok büyük bir camia yeri kesinlikle bulunduğu konum değil bunun bilincindeyiz ve bu sezon elimizden geleni yapıp takımımızı iyi bir noktaya getirdikten sonra inşallah uzun vadeli planlarımızda var, alt yapımızla orda ki oyuncu kardeşlerimizle ilgili belirlediğimiz şeyler var bunları başkanımızla da görüşüyoruz konuşuyoruz.

Teknik Direktörümüz Sayın Hakan Kutlu; Özellikle birkaç sene önce Giresunspor’la Erzurum’a deplasmana geldik, o zaman ki ambiyans beni oldukça etkilediğini söyleyebilirim. O dönemde yardımcılarımla da konuşmuştuk Erzurumspor taraftarıyla birlikte çok büyük camia diye. Tabi yine taraftarımız önünde mücadele etmeyi çok arzuluyoruz ancak bir stat konusu var can sıkan bir durum ama bunu için başkanımız ve yönetimimiz gerekli çalışmaları yapıyor. Gelen bilgiler doğrultusunda ben futbolcularımı burada oynamayacakmışız gibi hazırlıyorum. Sonuç olarak belirlenen prosedüre göre mücadelemizi vereceğiz.

Teknik Direktörümüz Sayın Hakan Kutlu; Geldiğimiz günden beri gerek taraftarımızın gerek camianın yoğun desteğini gördük buda bizi oldukça motive etti. Buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah arzuladıkları Erzurumspor’u izlettireceğimizi belirtmek istiyorum.