Basın Açıklamaları

TAKIM KAPTANIMIZ EREN TOZLU AÇIKLAMALARDA BULUNDU |

Eren Tozlu; ‘’ Son iki haftada iki galibiyet alarak biraz olsun moral bulduk. Sezona iyi bir giriş yapmıştık, mücadele ve istek anlamında. İlk 3 maçta bunu herkese göstermiştik, ama daha sonrasında takım olarak bir form düşüklüğü oldu. Son iki maçta kötü oyun veya kötü mücadeleden ziyade bizim için önemli olan 3 puandı. Son iki maçta da bunu elde ettik. Şimdi en azından moral olarak biraz daha iyi durumdayız.

Eren Tozlu; ‘’Önümüzde bir Bodrumspor maçı var. Bodrumspor da ligde çıkış yakalayan iyi takımlardan bir tanesi. Bizim için zor bir maç olacak. Ligde her maç zorlu geçiyor. İki hafta öncesine kadar düşme hattındaydık. Son iki hafta aldığımız 6 puanla orta sıralara yükseldik. Evimizde Bodrumspor karşısında alacağımız bir galibiyet yukarı tutunmamızı sağlayacak. Dolayısıyla ligde bu dalgalanmaların olacağını ve her takımın belirli dönemlerde bu dalgalanmaları yaşayacağını düşünüyorum.

Eren Tozlu; Malatya’da 4 yılım geçti, iyi arkadaşlıklarım güzel ilişkilerim oldu. Şampiyonluk yaşadım, Avrupa ligi oynadım. Attığım golde içten içe çok sevindim ama oynadığım tüm kulüplere olan saygımdan gol sevincimi içimden yaşadım.

Eren Tozlu; ‘’Taraftarımıza ayrı bir parantez açma istiyorum. Geçen sene birçok maçta bize itici güç oldular. Pazar günü maç güzel bir saate 13.30’da tüm taraftarımızı maça davet ediyoruz. Son iki hafta oynadığımız oyunla onları üzdüğümüz farkındayız. Hocamızla, takım arkadaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz hem oyun anlamında hem skor anlamında taraftarımızı mutlu edecek performansı yakalayacağımızı belirtmek istiyorum. Son olarak bu takımın kaptanlarından biri olarak  taraftarımızdan tüm futbolcu kardeşlerimize oyun ve skor ne olursa olsun destek göstermesini sahip çıkmasını rica ediyorum.