Basın Açıklamaları

Futbol Sorumlumuz Muzaffer Bilazer gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. 

Futbol Sorumlumuz Muzaffer Bilazer, antrenman öncesinde yaptığı değerlendirmede, “Kocaeli maçıyla play-off’u garantiledik. İlk ikiden süper lige çıkmayı hedeflemiştik ancak bunu ıskaladık. Şampiyonluk hedefimiz devam ediyor. Buna da çok uzak değiliz. Yakınız. Bu hafta Gençlerbirliği, sonra Keçiören ve Denizli maçı ile bu periyodu tamamlayacağız. Hedefimiz en iyi yerde ligi tamamlamak. İlk maçı deplasmanda ikinci maçı kendi sahamızda oynamak istiyoruz. Şu an oyuncularımın performansı istediğimiz seviyede. Bu yükselişimizi camia olarak bir uyanışa çevirmemiz lazım. Camiamızdan destek bekliyoruz. Bizim için köprüden öncesi son çıkış. Keçiören maçında 20 bin taraftarı sahaya bekliyoruz. Şampiyonluk için önemli bir favoriyiz. Tüm şehrin sahayı doldurmasını istiyoruz” diye konuştu.

Tüm Camia Kenetlenmeli!

7’den 70’e tüm Erzurumluların olayın içine girmesi gerekiyor. İlçe Belediye Başkanlarımız, STK ve Derneklerimiz, şehir dışında yaşayan Erzurumluların tek gündemi Erzurumspor olmalı ve öyle olacağınıda umuyorum. Erzurumspor camiası birlik beraberlik içerisinde olursa aşamayacağı engel yoktur bunu daha önce de tecrübe ettik ve aynı tecrübeyi tekrar etmek istiyoruz.

Futbolcumuz Samuel Olanare;

“Son haftalarda kaybetmeme alışkanlığı kazandık. Buna tabiî ki hocamızın büyük katkısı oldu. Her gün daha da iyiye gidiyoruz. Daha da iyisi gelecek.’’

Bu olumlu sürece hocamızın büyük katkısı olduğunu söyleyebilirim. Sürekli çalışıyoruz ve toplantı halindeyiz. Hocamızın oyun formatında çeşitli denemeler yapması benim ve de takım arkadaşlarımın performansının artmasına büyük katkı sağladı diyebilirim.