Kulüp haberleri

Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek, Erzurum Valimiz Sayın Okay Memiş ile İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Aslan’ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek, beraberinde Yardımcı Antrenörümüz Şenol Fidan, Kaleci Antrenörümüz Mehmet Zafer Öğer ile birlikte Erzurum Valimiz Sayın Okay Memiş’i, Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Okay Memiş, Erzurumspor’un Mehmet Özdilek ve ekibinin göreve gelmesiyle ivme kazandığını belirterek, ‘Bu işlerde samimi olarak çalışmak ve emek sarf etmek çok önemli. Erzurumspor’da başarıyı da görüyoruz. İnşallah bu haftaki Antalyaspor maçından da iyi bir netice alacağımıza inanıyorum. Bunu hak ettiğimizi görüyoruz. Yoğun bir şekilde çalıyor ve emek veriyorsunuz. Erzurumspor’un sizinle beraber çok daha yukarıda olacağına inanıyoruz. Verilen destek çok önemli, dolayısıyla herkese teşekkür ediyorum. Şehre büyük değer katıyorsunuz. Süper Lig’de bir takımımızın olması bizim için büyük bir kazanç.” Dedi.

Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek ise verilen destekten dolayı Valimiz Okay Memiş’e teşekkür ederek, ‘Yanımızda olmanız, destek vermeniz şehir ve takım için de çok önemli, değerli ve çok kıymetli. Teşekkür ediyorum.’ Dedi.

Ziyaret anısına Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek, Valimiz Sayın Okay Memiş’e isimleri yazılı ‘Okay Memiş’, Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Aslan’a ‘Mehmet Aslan’ 25 numaralı Erzurumspor forması ile rozet hediye etti.