Kulüp haberleri

Erzurum Valimiz Sayın Okay Memiş’in Kulübümüzü Ziyareti 

“B.B. Erzurumspor, Erzurum’a değer katıyor”
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübümüzü ziyaret eden Erzurum Valimiz Sayın Okay Memiş, teknik heyet, oyuncu ve yöneticilerimize bir araya geldi.

Kulüp Tesislerimizdeki ziyarete Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kulüp Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen, Kulüp Başkanımız Sayın Mevlüt Doğan, Kulüp As Başkanımız Ünsal Kıraç, Sportif Direktörümüz Zafer Demir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bekir Uzun, İl Emniyet Müdürü Mehmet Arslan, kurum müdürleri vali yardımcıları, Kulüp yöneticilerimiz hazır bulundu.

Vali Okay Memiş,’ Erzurum’a değer katıyorsunuz’
Futbolcularla sohbet eden Vali Okay Memiş, ‘Sizler bu işten profesyonel olarak para kazanıyorsunuz, tabi ki para kazanacaksınız ama her şey parayla olmuyor. Biraz olsun moral motivasyon da çok önemli. Farkını ortaya koyan futbolculara bakıyorsunuz dünyanın en zengin adamları gibi neredeyse ama bir o kadar da çok özel çalışıyorlar. Ben gözlemlediğim kadarıyla Mehmet Özdilek zaten kendisini kanıtlamış Türkiye’nin yıldız futbolcularından. Erzurumspor çok iyi futbol oynuyor, şu anda da hocayken kişiliği karakteri ile kendisini ispat etmiş bir kardeşimiz. Futbolcu arkadaşlar sizler bu şehre değer katıyorsunuz. B.B. Erzurumspor, Erzurum’a değer katıyor. Sıkıcı şehirler yok olup gidiyor, insanların yaşamaktan mutlu olduğu şehirler daha iyiye doğru gidiyor. Siz hafta sonu burada insanlara, çocuklara, gençlere, ailelere ve stada gelen, stadın dışında olan insanlara moral veriyorsunuz” dedi.

Onursal Başkanımız Mehmet Sekmen, ’Başarı bayrağını hep birlikte zirveye taşıyacağız’

Şehri idare edenler ne kadar birleşirse B.B. Erzurumspor’un da o kadar başarılı olacağını belirten Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı, Kulüp Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen ise, “Bir şehir ne kadar kenetlenirse şehri idare edenler ne kadara bir araya gelirse o şehrin başarılı olmaması için hiçbir neden yoktur. Bu başarıyı etkileyen etkenlerden bir tanesi mutlaka spordur ve sporun da en önemlilerinden birisi futboldur. Valimizin desteğiyle, kurumlarımızın bir araya gelmesiyle birlikte küçümsenmeyen bir mesafeyi hep birlikte alacağız. Başarı bayrağını hep birlikte zirveye taşıyacağız’” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanımız Mevlüt Doğan, ’Sayın Valimize Teşekkür ediyoruz’

Kulüp Başkanımız Mevlüt Doğan ise, “Valimiz göreve başlamasının 3. gününde bütün kurum müdürleriyle ziyaretimize geldi, çok teşekkür ediyoruz. Valimiz sporu ve futbolu çok seviyor. Kulübümüze Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen desteklerini hiç esirgemiyor. Artık Valimiz de yanımızda olacak, şehrimize ve takımımıza bu birliktelik, bu destek hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek ,’Sayın Valimizin ziyareti bizleri onurlandırdı’
Takımımızın başarılı Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise, yaptığı konuşmada, takımın doğru yolda ilerlediğini ifade ederek, “Sayın Valimizin şehre geldikten 3 gün sonra bizi ziyaret etmesi bizi çok onurlandırdı ve gururlandırdı. Doğru yolda ilerliyoruz. Bu süreçte Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte Valimizin de bizimle birlikte olması şehri ve bizi çok güçlü kılacaktır. Özellikle son süreçte yaşadığımız saha içi sıkıntıları bu takımın sahipsiz olmadığını burada bir kez daha ortaya koydu” ifadelerini kullandı.