Antrenman Haberleri

Galatsaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz,”Erzurumspor, lige hoş geldi”

Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı öncesi, Başkanımız tarafından Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Mevlüt Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerine dostluk yemeği verildi.

Yemeğe kulübümüz adına Başkanımız Mustafa Cengiz, İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay ve Yönetim Kurulu Üyemiz Özgür Savaş Özüdoğru katıldı.
Yemek sonrası iki takım Başkanları Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’e açıklamalarda bulundu.
Başkanımız Mustafa Cengiz, “Sevgili Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a ve Erzurum’a lige hoş geldiniz diyorum. İnşallah ligde her zaman kalıcı olurlar. Candan başarılar diliyorum. Biz ligde adil, hak edilmiş, dürüst bir yarışma içinde kazananların olduğu bir ligi ve şampiyonluğu diliyoruz. Her zaman bunu diliyoruz. Lig böyle güzel. Erzurum’un bir güzelliği de Ankara’dan Doğu’ya neredeyse bütün doğu coğrafyasını temsil ediyor olması. Bu bir güzellik, bu bir yarışma. Bunun dostluk ve kardeşlik içinde, insanları kaynaştıran bir olgu, bir faaliyet olarak devam etmesini; halkımızın bu sıkıntı günlerinden geçici bir çıkış ve rahatlaması noktası olarak gördüğü futbolun, doğru yönetilmiş, her iki takım için de doğru hak edilmiş galibiyetlerle sürmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Mevlüt Doğan ise “Öncelikle teşekkür ederim. Süper Lig’e yeni çıkan bir takım olarak bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Fakat, 6 maç sonu itibarıyla puan olarak istediğimiz noktada değiliz ve bir hoca değişikliğine gitmek zorunda kaldık. Mehmet Altıparmak Hocamıza bugüne kadar gösterdiği gayretle çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Mehmet Özdilek Hocamızla yolumuza devam edeceğiz. Bizim için de bir çıkış şansı olur. Sayın Başkanımıza da bize göstermiş olduğu bu nazik davetten ve böyle güzel bir sofrada bizlerle bir arada olduğundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen bütün yönetici arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Biz şu an çok iyi ağırlanıyoruz. İnşallah maçta da dostluk kazanır.” şeklinde konuştu.