Kulüp haberleri

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a destek için yeniden atağa geçildi

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a destek için yeniden atağa geçildi

Adını Memleketine Yaz’acaklar!

Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a maddi destek sağlamak amacıyla başlatılan ‘Adını Memleketine Yaz’ kampanyası kapsamında İstanbul’da önemli bir toplantı yapıldı.
Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kulüp Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen, Kulüp Başkanımız Sayın Mevlüt Doğan, Asbaşkanımız Sayın Ünsal Kıraç, Erzurumlu iş adamları ve STK temsilcileri katıldı.
Ali Murat Alatepe, geçmiş yıllarda yaptıkları “Sılayı rahim günleri” “Adını Memlekete yaz” gibi gelir getirici kampanyaları daha büyük etkinliklerle sürdüreceklerini açıkladı.
Kulüp Başkanı Mevlüt Doğan, “Süper Ligdeki diğer kulüplere oranla mütevazı bir bütçeyle borçsuz bir kulübe sahibiz. Bu zamana kadar büyük bir özveriyle getirdik ama artık ciddi şekilde maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var” dedi.
Asbaşkan Kıraç, el ele vererek mavi-beyazlı kulübü daha yukarılara çıkarabileceklerini altını çizerken, Başkan Mehmet Sekmen de, “Elimizden geldiğince her türlü desteği vererek kulübümüzü sorunsuz bir şekilde, daha büyük başarılara imza atması için mücadele veriyoruz. Erzurum sevdalılarının da desteği ile hedefimize daha kolay ulaşabiliriz” ifadelerini kullandı.